Kurumsal

Eruslu Stretch

ERUSLU STRETCH

Biz Kimiz ?

1972 yılından beri Gaziantep sanayisinde aktif rol alan ve farklı alanlarda faaliyet gösteren ERUSLU GRUP, tekstil ve plastik sektöründe mevcut ve yeni yatırımları ile hızla büyümektedir.

“Kaliteli ürün + iyi hizmet = müşteri memnuniyeti” olan kuruluş politikamız siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için bizi daha çok araştırmaya ve çalışmaya sevk etmektedir.

  • Streç Film
  • CPP Film
  • PVC Wrap Gıda Streci
  • BLOWN (Laminasyon Film, Stretch Hood, Shrink Film, Silaj Film)
  • BCF halı ipliği
  • Nonwoven

Üretim tesislerimize 2017 yılı itibari ile PE-CAST STRETCH FILM üretimini dahil etmiş bulunmaktayız. ERUSLU STRETCH olarak üretim hatlarımızdan 7 katlı 2000mm-4500mm eninde, 5 katlı 1500mm eninde ve 67 katlı 3000mm eninde nano olmak üzere Avrupa teknolojisinin yanı sıra sektörde uzmanlaşmış teknik üretim ekibi ile polietilen streç film üretimimiz bulunmaktadır.

Günlük yaklaşık 200 tonluk üretim kapasitesiyle 8–50 mikron arasında üretim yapan firmamız, El tipi, Makine tipi, Jumbo ve pre-streç olarak üretim yapmaktadır, müşterilerimizin talep ettiği özellikler doğrultusunda şeffaf ve renkli olarak streç üretimi yapılabilmektedir.

Eruslu Grup, cast streç film yatırımlarına CPP (Cast polipropilen) film ile devam etti, son teknoloji makinelerimiz ile günlük CPP üretim kapasitemiz 40 tondur.

Eruslu Grup, “EXAPLAST” ismi ile Bolu Gerede tesisimizde “Macro Wrap” markası ile PVC Wrap Gıda streci üretimine başlamıştır, hedefimiz endüstriyel strecin yanı sıra gıda alanında da müşterilerimize hizmet sağlamaktır.

Yeni yatırımımız olan 2600 mm enindeki Blown makinemiz ile Laminasyon Film, Stretch Hood, Silaj Film, Shrink film üretimlerimiz ile plastik sektöründe ürün gamımızı arttırma yönünde ilerlemekteyiz.

Sürdürülebilirlik

Küresel bir iklim krizi ile mücadele etmeye çalışırken, sürdürülebilir yaşamın ve insanın çevreye verdiği zararın onarılmasının hem kendi yaşamımız hem de gelecek nesiller için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Tüm çalışanlarımıza verilen eğitimler ile sorumluluk bilincimize farkındalık katarak elimizden geldiğince çevre amaç ve hedeflerimize katkıda bulunmayı taahhüt ederiz.

Eruslu Group olarak “Sürdürülebilirlik” temel ilkemizdir, ve bu ilke doğrultusunda “sıfır atık” politikamız ile fabrikamızda geri dönüşüm tesisimiz bulunmaktadır. Bu sayede üretimsel olarak tüm atıklarımızı kendi bünyemizde bertaraf ederek, “geri kazanım” yapmaktayız.

Devamını Oku
Eruslu Stretch